Hızlı iletişim bilgileri

Çevreye, bireye ve insan haklarına saygı ilkeleri bizim için “olmazsa olmaz” değerlerin başında gelir ve şirketimizin misyonunu oluşturmaktadır.

icon_widget_image Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17:00; Cumartesi: 10:00 - 14:00 icon_widget_image Camişerif Mah. 5248 Sk. JBY Plaza No:2/16 Akdeniz / MERSİN icon_widget_image +(90) 324 237 30 33 +(90) 324 237 30 34 icon_widget_image info@sahinkartal.com muhasebe@sahinkartal.com
Image Alt
Özellikleri Keşfedin

Hizmetlerimiz

Kalite standartlarından taviz vermeyen hizmet anlayışı;

Our services
Şahin Kartal

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Özellikleri Keşfedin

Kara Yolu Taşımacılığı

Özmal araç filomuzda GPS uydu tabanlı Araç takip sistemi bulunmaktadır. Takip sistemindeki amacımız , Operasyon verimliliğini artırmak , filo disiplinini sağlamak diğeri ise güvenlik amaçlıdır.

Özellikleri Keşfedin

Deniz Yolu Taşımacılığı

Armatörlerle ve Geniş acenta ağı ile, Limandan, Limana ve Multimodel Taşıma şekillerini kullanarak denizyolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Özellikleri Keşfedin

Hava yolu Taşımacılığı

Dünyanın önde gelen havayolları ile yapmış olduğumuz anlaşmalar aracılığıyla hızlı ve sonuç odaklı taşıma çözümleri sunmaktayız. Havayolu Taşımacılığı hizmetlerinde sizler için neler yapabiliriz?

Özellikleri Keşfedin

Demir Yolu Taşımacılığı

Mal cinsine ve sınıfına göre uygun vagonları seçmekte ve daha düşük maliyet fırsatlarını sunarak Demiryolu sevkiyatlarında güvenilir hizmet vermektedir.

Özellikleri Keşfedin

Yurtiçi Taşımacılık

Yurtiçi Lojistik Dağıtım ve Taşımacılık konusunda müşterilerimiz taleplerini karşılamak üzere Özmal araçlarıyla ve uzman kadrosuyla en iyi hizmeti vermektedir.