Hızlı iletişim bilgileri

Çevreye, bireye ve insan haklarına saygı ilkeleri bizim için “olmazsa olmaz” değerlerin başında gelir ve şirketimizin misyonunu oluşturmaktadır.

icon_widget_image Pazartesi-Cuma: 09:00 - 17:00; Cumartesi: 10:00 - 14:00 icon_widget_image Camişerif Mah. 5248 Sk. JBY Plaza No:2/16 Akdeniz / MERSİN icon_widget_image +(90) 324 237 30 33 +(90) 324 237 30 34 icon_widget_image info@sahinkartal.com muhasebe@sahinkartal.com
Image Alt

Kurumsal

Zamanında ve güvenilir hizmet

Corporate

Hizmet sunduğumuz alanlarda, yenilikçi uygulamalar geliştirerek, kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma, çevreye pozitif katkı sağlayan, Türkiye ekonomisine yön veren önemli firmalardan birisi olmak.

Değerlerimizden taviz vermeden, yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

Verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gerekliliklerin yerine getirilmesi, çalışanlarımızın ve şirket prosedürlerimizin sürekli güncellenmesi, iyileştirilmesi en temel kalite politikamızı oluşturmaktadır

Şahin Kartal

Müşteri Odaklı

Zamanında ve Güvenilir Hizmet 0
İlkeli ve Tutarlı 0
Uluslararası Kalite Standartları 0